Pro zdravější zuby a dásně !PlaqueOff

  • Pokud váš pes nebo kočka trpí zápachem z tlamy, může to znamenat problém se zdravím jejich zubů a dásní.
  • Pokud váš pes nebo kočka trpí zápachem z tlamy, může to znamenat problém se zdravím jejich zubů a dásní. Čištění zubů kartáčkem je velmi náročné a mnoha psům a kočkám se nelíbí. PlaqueOff Animal je nový a snadný způsob, jak zlepšit péči o zuby a dásně vašich čtyřnohých kamarádů. 
  • Zápach z tlamy je prvním příznakem, že zvíře trpí zubním kamenem a zánětem dásní. Zubní plak je mazlavá tenká vrstva tvořená z bakterií a zbytků potravy a na zubech se neustále vytváří. Pokud se tato tenká vrstva ponechá na zubech, kalcifikuje a ztvrdne do zubního kamene. Zubní kámen je žlutě hnědý povlak, který se vytváří na zubech podél dásní tím, jak se minerály obsažené ve slinách roztírají na zubech.

PlaqueOff je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který 

  • potlačuje zápach z tlamy 
  • redukuje zubní kámen 
  • odstraňuje zubní plak. 

Přípravek obsahuje typ mořské řasy, u které byly prokázány speciální účinky pro zdraví zubů a dásní. Je k dispozici ve formě sypkého prášku, takže může být do potravy snadno přidán každý den. Je bohatý na přírodní jód, obsahuje důležité vitamíny a minerály. 

Působí tak, že přes trávicí trakt se dostane do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílejí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen. Ten lze poté snadno odstranit zubním kartáčkem nebo pouhým setřením.

Přípravek se podává jednou denně nasypaný na granule nebo jinou měkkou stravu.


Podle materiálu firmy Alavis zpracovala Š.Keňová